Nevěrníkem není nikdo jiný než bavič Michal Suchánek (50). Ten si nedá pokoj a nedá. Už podruhé byl totiž načapán s milenkou Gabrielou Pavlů (38). V jejím bytě dokonce strávil dlouhých 22 hodin! Co tam dělal? Tomu neuvěříte. Prý spal.

Deníku Blesk se podařilo známého herce Michala Suchánka načapat, jak přijíždí a odjíždí od své milenky z pražského Žižkova.

Vtipné je, že v domě na Žižkově bydlí také milenka Richarda Genzera. A ta má krásnou sestru Gabrielu. A právě s ní podle Blesku souloží Suchánek.

A když se na Suchoše uhodilo, co u sestry přítelkyně Michalova parťáka Richarda Genzera dělal, tak jako malý školák zatloukal.

Dostal otázku, zda byl u své milenky, a zapíral. „Ne, to ne. To jste se zbláznil. K tomuhle se nebudu vyjadřovat,“ jenom odsekl a snažil se co nejrychleji zmizet. Ale že by spal neuvěřitelných 22 hodin, tomu přeci nemůže uvěřit ani dítě.

Michal už ale doma podal vysvětlení a manželka Renáta (55) za ním kupodivu stojí! „Dlouho se neviděli s Richardem Genzerem, a tak za ním Michal jel do bytu, kde bydlí jeho přítelkyně Markéta. Tam spolu popili, a protože Michal nejezdí autem opilý, tak tam u nich přespal a hned ráno vyšel z domu,“ uvedla pro Blesk důvěřivá Suchánkova manželka.

Ono by na tom nebylo nic divného, kdyby ale Richard v tu dobu nebyl se synem na výletě. Tudíž těžko mohl být v Praze, takže Michal opět jen lže.

Otevře to podváděné manželce oči? Nebo bude potřebovat k prozření, aby jí bulvár naservíroval Suchoše mezi cizími stehny? Nechme se překvapit.