Tihle dva vážně byli sesláni asi z Marsu. Začalo to tím, když si Ondra usmyslel, že už se nechce jmenovat Brzobohatý, a změnil si příjmení podle mámy na Gregor. Pak se svou veselkou dělali cavyky, jako by se ženil americký prezident, a teď nám až pod nos cpou, jak si užívají na líbánkách?

Asi si neuvědomují, že tyhle jejich chabé triky, jak se dostat do médií, vážně, ale vážně nikoho nezajímají. Ani kdyby po těch Benátkách chodili nahatí, tak po nich neštěkne ani pes. Primadony vážně nikoho nezajímají, jenže Gregor s brzy Gregorem nebo Kuchař Gregorem, nebo jak jim sakra vlastně máme říkat, si myslí opak a hrají své hry, aby se zas viděli v novinách. Hlavně Tánička Brzy Kuchař by nepřežila, kdyby svou svatební cestu neviděla někde v médiích, přeci jen jde o Miss World.

Ale asi si neuvědomuje, že ten titul dávno odvál čas, v modelingu už je na druhé či na třetí koleji, na svých silných stehnech by měla zapracovat a pak zkoušet nějaké tyhle podivné akce, jak si doma vystřihávat z novin svůj obličej. Hlavně všechno nenápadně a supertajně!