Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci válka na Ukrajině Survivor 2024

Gratulujeme! Český hokejový tým postoupil do semifinále. Porazil USA 3:2

Zdroj: youtube.com
Hokejisté Česka postoupili na olympiádě v Pchjongčchangu do semifinále. Stalo se tak poprvé od semifinále v Turíně v roce 2006. Letošní zápas proti USA byl opravdu velmi dramatický. O postupu totiž rozhodly až nájezdy, které Češi nakonec zvládli. Jediným úspěšným střelcem byl Petr Koukal. V české brance podal vynikající výkon Pavel Francouz. V semifinále náš tým narazí na hráče Ruska, kteří na olympiádě nastupují pod neutrální vlajkou.

Český tým hokejistů na zimních olympijských hrách nakonec postupuje do semifinále. Do poslední chvíle ale nebylo jasné, jestli se tak stane. Bylo to velké drama. Už v sedmé minutě Češi inkasovali. Prosadil se Donato. Po brankách Koláře z 16. minuty a zásahu Kundrátka z 29. minuty šli Češi do vedení. Na 2:2 ale v 31. minutě srovnal Slater.

Skóre se v normální hrací době už nezměnilo a šlo se do prodloužení. Bylo to opravdu velké drama. V závěru prodloužení české naděje zachránilo dokonce břevno!

Šlo se na nájezdy. Pavel Francouz vše vychytal. Jediným úspěšným střelcem byl Petr Koukal, který proměnil penaltu už v základní skupině proti Kanadě. Češi jsou tak v semifinále olympijského turnaje a porvou se o medaile. V semifinále náš tým narazí na hráče Ruska, kteří na olympiádě kvůli dopingovému skandálu nastupují pod neutrální vlajkou.