A máme tu jeden milenecký trojúhelník! Ivetin o téměř dvacet let starší manžel Petr vezme svoji náhradní manželku Lenku do hospody na pivko. Celkem nevinná návštěva místního lokálu se ale změní v pořádný boj. Bohužel bez pěstí.

Kromě štamgastů v hospodě sedí i Bohouš, pro Petra velmi známá figurka. Bez jakýchkoli emocí ho Lence představí jako milence své manželky. Lenka pochopitelně civí jak puk a nezmůže se na kloudnou větu.

Když několik Petrových piv doputovalo na místo určení, začaly se dít věci! Petr se osmělí a začne milenecký trojúhelník řešit před kamerami. „Vezmi si manželku, já se o děti postarám a vy oba jděte do pr**le,“ křičí Petr na Bohouše.

A pozadu nezůstane ani náhradní manželka Lenka: „Ty nemáš nic, ona bude žít s Petrem a ty s ní budeš šu**t. Jenže Bohouš se nevzdává a je rozhodnutý, že s Ivetou chce žít a ona s ním. „Tvou manželku miluju a chci s ní být dál!“

Uvidíme, jak tohle dopadne, a pevně doufáme, že Nova nám konečně naservíruje pořádnou bitku, protože to je to jediné, co jsme ve Výměně manželek ještě neviděli.