Prima FTV připravuje média na pauzu Gottové (39), kterou si prý vyžádala Gottová, což působí hodně legračně.

Jednak je vysoce nepravděpodobné, že by „touha dát si pauzu“ stačila k tomu, aby Prima Ivanu stahovala, a dále jsou v branži všeobecně známé až „intimní“ vztahy mezi Gottovou a Obzinovou (51), které jsou sebou navzájem a souběžně samy sebou posedlé.

Abychom si rozuměli, i kdyby nebyla Prima spokojená se sledovaností VIPek s Ivanou a chtěla ji stáhnout, udělá to naprosto stejně, celou věc odkomunikuje právě tímto způsobem.

Za celou věcí tedy hledejte všechno, jen ne to, co je v tiskové zprávě, která znamená buď to, že Gottová se okoukala, případně že si Obzinová a Prima připravují půdu pro nasazení herečky, zpěvačky, muzikálové a operetní divy, autorky cédéček s mluveným slovem, hospodyně, ředitelky a manažerky Karla Gotta a šéfky tiskového odboru Bertramky do jiného formátu v podzimním schématu, které po spektakulárním průšvihu se včera zrušenou Prima hodinkou (dnes se tématu rovněž budeme věnovat) už asi bude dávat dohromady nový ředitel programu…

Děkujeme za tiskovou zprávu a těšíme se na pátrání, co za ní v reálu je.

Celé znění tiskové zprávy, která je vše, jen ne důvěryhodná:

Dobrý den,

Ivana Gottová si dočasně naordinuje mediální pauzu. Na konci června pozastaví své působení ve VIP zprávách na Primě. Vedou ji k tomu osobní důvody – chce se víc věnovat rodině.

„Na vlastní přání jsem požádala TV Prima o časově neomezenou pauzu v moderování VIP zpráv. Rozhodla jsem se tak kvůli rodině – manželovi a dětem, kterým se chci více věnovat. Primě a šéfredaktorce Jitce Obzinové bych touto cestou chtěla poděkovat za neopakovatelnou příležitost, která výrazně obohatila můj profesní život. A děkuji, že mi takto vycházejí vstříc. VIP zprávy brzy oslaví pět let vysílání a už teď jim přeji jen to nejlepší,“ uvádí Ivana Gottová.

„Ivaně tímto děkuji za spolupráci, její přání respektuji a věřím, že se na Primě opět brzy uvidíme,“ doplňuje šéfredaktorka zpravodajství TV Prima Jitka Obzinová.

Ivana Gottová působí ve VIP zprávách na Primě od úplného začátku, tedy od 12. července 2010. Zajímavostí je, že je i tváří znělky VIP zpráv.

Informace ze společnosti jsou součástí zpravodajské hodiny, která na Primě patří k nejsledovanějším pořadům. Zprávy startují v 18.55, po nich následují Krimi zprávy, Divácké zprávy a právě VIP zprávy. Stávajícími moderátory zůstávají Laďka Něrgešová, Daniela Šinkorová, Petr Vágner a Miroslav Šimůnek.