Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Kate Middleton

Gabriele Koukalové patřil slavnostní večer! Vyhrála Sportovce roku a svým vzhledem oslnila všechny přítomné

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 25 fotografií
Biatlonistka Gabriela Koukalová (28) ovládla anketu Sportovec roku. Stala se absolutním vítězem ankety a byla nejkrásnější dámou v sále.

Biatlonistka Gabriela Koukalová (28) se stala vítězem ankety Sportovec roku s počtem 1282 bodů, uspěla totiž na MS v rakouském Hochfilzenu. Získala zlato za sprint a stříbro za vytrvalostní závod, v celkovém pořadí Světového poháru skončila druhá.

Při vyhlášení ankety vypadala opravdu skvostně a okouzlila všechny přítomné. Dlouhá bílá róba trochu připomínala svatební šaty. Gabča byla jednoznačně hvězdou večera.

Slavnostní vyhlášení v hotelu Hilton si ale nenechali ujít ani další reprezentanti. Snowbordistka a lyžařka Ester Ledecká (22) zvolila jednoduše střiženou černou róbu, která jí moc slušela.

Oštěpařka Barbora Špotáková zazářila v bledě zelených šatech, bylo příjemné ji vidět v elegantní róbě. Celý večer se nesl v přátelské atmosféře. Překvapením večera bylo vyhlášení kategorie kolektivních sportů. Cenu za první místo si poprvé odnesli hráči malého fotbalu, kteří vyhráli MS.

Co dělat při jaderné havárii: Základní rada zní schovej se a zůstaň v kontaktu, říká Dana Drábová