Upozornění: Text je určen pouze čtenářům eXtra.cz, tedy inteligenci. Nesmějí ho číst kolegové od konkurence, taxikáři ani čtenáři jiných bulvárních webů! Pozor, podle IP adres si to hlídáme a pak si to obcházíme s taxivrahem.

Bububu, Prahu obchází taxivrah!

Jsem celý podělaný a být taxikář, seknu s řemeslem, taková hrůza, muž, co vraždí nevinné drožkáře, jen tak, namátkově, protože je, johoho, na ně zaměřený.

Taxi to shrneme…

Tři mordy spáchané zřejmě dvěma různými vrahy. Prvního na konci ledna někdo sejme za Prahou a pak ho odveze do centra, druhé dva někdo v dubnu zastřelí za městem. Všichni tři jsou taxikáři, co mají hluboko do kapsy, tedy klasičtí taxikáři, ostatně už jsme o tomto fenoménu psali.

Co je pro média lepší. Dvě nudné vraždy, z nichž ta druhá, protože je „double“, má potenciál tří článků, na rozdíl od té první, která jde vařit tak dva dny, a když pak chytnou pachatele. Nebo falešný obraz monstra, které se plíží noční Prahou a loví drožkáře cíleně, aby je kuchnul.

A tak se vymyslí taxivrah a zbytek už funguje samospádem. Média mají najednou nespočet variant, jak „taxivrahovu“ story hrát. Samotní taxikáři, vesměs idioti, začnou celou věc přiživovat, policie mlčí, protože jí venku běhají dva vrazi, které je třeba chytnout, ne dávat vodítka tisku, takže to vypadá, že i fízlové se perou s noční můrou vraždící bestie, o které nechtějí mluvit..

A ovce v trafikách mají zase čím žít.

Teď, v době, které budeme jednou říkat doba „Po Ivetě“, se hodí všecko a s trochou štěstí nám to vydrží i do prázdninové okurky.

Dost se bojím, aby mě někdo během měsíce někde nezamordoval v akčním rádiu kilometr od nějakého štaflu.

Prd klasická domácí zabijačka nebo vyřizování účtů…

„Taxivrah opět udeřil,“ johoho.