Neznámý muž v průchodu předal redakci eXtra faksimilie několika dopisů Ježíškovi, které se prý podařilo vynést z finského ministerstva pošt, kam si Santa Claus podal oficiální stížnost, že není koště. Za pravost dokumentů neručíme, ale vypadají hodně věrohodně! Snad se dámy nebudou zlobit, hlavní je přeci, aby to dopadlo. Navíc jsou jejich přáníčka krásně vánoční a týkají se hlavně dětí a potřebných, tak co…

Ivana Gottová (38)

Ahoj Santo, promiň to tykání, ale vykám jen sama sobě. A pak mám už dlouho podezření, že neexistuješ a všechno to vždycky zařídí Karel, kterému to posílám ve třech kopiích, a Karlovi já tykám, on mně jak kdy, záleží, jakou mám náladu. No nic.

Jednak díky za loni, splnil jsi všechno do puntíku, jen nechápu, proč mám v tom muzikálu jen takovou čurdu, když jsem ti jasně psala o hlavní dvojroli a závěrečnou píseň! Jo, a když píšu, že chci, aby měly VIP zprávy větší sledovanost, tak tím nemyslím, že mi odepíšeš (Karle!!!), že už se na ně fakt dívají všichni, co se na ně dívat mohou, a přidali se dokonce i hluchoslepí. Prostě to příští rok naprav a co mi přidáš, to uber tomu šišlavému kreténovi Novotnému, který si myslí, že řídí šoubyznys, zatímco my dva víme, že ho přes Karla řídím já!

Letos bych si pod stromeček přála toto:

- Větší uznání odborné kritiky s důrazem na mé pěvecké schopnosti.

- Chci moderovat TýTý a Slavíka, i kdybys kvůli tomu měl Boučka odvést do lesa a nechat ho tam zmrznout (jestli nemáte na severním pólu letos kosu, tak ho prostě zastřel).

- Chci operu! Že bych v ní jako nejen hrála, ale taky ji zkomponovala, anebo ať to klidně někdo napíše, hlavně ať to je o mně a vystupují tam dvě holčičky!

- Karlovi trošku zostři toho Alzheimera nebo tak něco, ať nemůže tleskat, když je na jevišti někdo, koho nesnáším!

- Jo, a chci vlastní bulvár, je mi pumpička, kdo ho bude vydávat, hlavně aby byl celý o mně (vzadu může mít malou rubriku Jitka Obzinová, řekněme ob číslo), o pisálky se nestarej, mám to tady pořešené!

- Závěrem jako každý rok připomínám, že jde hlavně o to, aby ani v roce 2015 nikdo nezjistil, že jsem panovačná a nemám soudnost a talent!

Díky a buď důsledný, nerada bych zase nutila na Štěpána Karla, aby ti volal a káral tě!

Ornella Štiková (21)

Já bisem chtěla hlavně, a to řikám jménem všech, co mám na fejsu a tak, aby si mě Pepa vzal, nemusý to bít bohatá svatba, klidně jenom chleba a kroupy, jsme zviklý… Jo, a ať je mi Pepa věrný, počkat, ty nejsi Bůch, ty jsi Santa, no to je jedno, napíšu bohovy, i když to je vlastně Pepa. Ty vole, no tak aď se to nedostane do bulváru a chci bít módní ikona. A návrhářka! Prostě jako loni! Jo, počkej, to sem chtěla, aby zhebla Partyšová. Takže laskavě, jo? Dík.

Orny!

P.S.: Jo, a matka ať nevisírá

Hana Mašlíková (32)

Ježíšku!

Když jsem loni psala chlapa s velkým Chá, tak jsem nemyslela chudého, ale plodného trenéra fitness s velkým srdcem, rytířskou povahou, inteligencí, obrovským penisem, charakterem, dvaceti tituly z thajského boxu a neskutečnými nervy se mnou vydržet déle jak do rána! Myslela jsem hlavně někoho s miliardou, co je volnej a má rád prsa! Jako může hrát Ligu mistrů nebo alespoň v Rusku, ale je to fuk, hlavně ať tam je ten keš, láska potom přijde sama. Vždyť víš, že u mě je to hlavně o tom citu, že jsem prosta nějaké vypočítavosti a myslím to všecko dobře, jen mě nikdo nechápe, protože všichni jsou zlí a nepřející. S bulvárem pomoc nepotřebuju, ti mi zobou z ruky, dělám si s nimi, co chci. Jo, a prosím tě, kdyby mi to jako už třináctkrát nedopadlo, hlavně ať mi to André odpustí, on ví, že miluju jen a jen jeho a že ho nemám jen jako pojistku. Hele a je mi to blbý, víš, jaká jsem naivní poctivka, ale tak mezi námi. No… Prostě…. Hele na rovinu. Nechci někomu škodit a tak, ale nemohl bys Kadlecovi za ty kopačky postavit do cesty nějakou strašnou krávu? Jo? Jé, díky, ale neříkej, že to je ode mě, jo? Tak super. A kdybys potřeboval fitness, tak jsem tady samozřejmě. Jo, a kdybys fakt neměl co dělat, tak bych ještě, prosím tě, chtěla, aby mě lidi nebrali pořád jen jako tu kozatou, chápeš, jsem přeci zajímavá i jako člověk a mám zajímavé názory a jsem děsně mediálně potenciální i bez prsou! Teda alespoň doufám, ale to ty bys mi řekl, ne, kdyby to tak nebylo, že jo? Mně to říká André, ale ten to říká, protože nemá rád šoubyznys a to pozlátko, a pak to říká Novotný a to je svině, takže to určitě pravda nebude. Děkuju, Ježíšku, a víš jak, no prostě, ty toho nikdy nevyužiješ, ale ta nabídka, že si s nimi můžeš kdykoli pohrát, samozřejmě stále platí. Teď na to koukám a říkám si, jestli nemyslím jen na sebe v tom dopisu. Jé, myslím, viď. Tak taky pejskové ať se mají dobře! To taky zařiď!

Ale až po miliardě! Sorry, tlačí mě čas. A gravitace…

P.S.: Hele, nic mi do toho není, ale kolik ti je? Jéje, tři tisíce let, jo? To neva, já jen abys taky myslel na to, že věk nemusí být překážkou, když se dva mají rádi, a z mojí strany tam ten zájem je.

Navždy tvá

Háňa

Lucie Bílá (48)

Santo, zdravím Vás, (tykat bych si nedovolila, pokora mi to nedovolí).

Hele, jedeme rovinu, tak se nezlobte, že začnu drobnou výtkou.

To si děláš srandu, ne? Když jsem loni říkala, že chci vyprodané turné, tak jsem nemyslela dvě nevyprodané turné, ale o to nejde, to já si to dovyprodám tím třetím, ale proč proboha nešlo splnit moje přáníčko, aby neumřel každý, s kým se vyfotím? Ano, já vím, že všichni (až na tebe a Karla) jednou umřeme, ale já myslela do měsíce. Co to bylo s tím Hapkou a Ivetou zase? Je ti jasné, že jsem se tuhle cvakla na Hradě s Hegerkou? No jen nedělej, že nevíš! Už lavíruje! A dost výčitek, já vím, že jsem taky nesplnila loňský slib, že budu věrná, a ty, velkorysý Santa mi rovnou do toho průseru s fitkomilencem pošleš Ivetu na koleje a vygumuješ na půl roku z bulváru zbytek světa, včetně toho idiota, co si dovolil lhát, no to je jedno, prostě víme svoje, že jo. Prosím tě, ohledně přání – nějaké nemovitosti, zubaře a gel na vlasy už s tebou řešil Filípek, já budu jako vždy skromná:

Seznam přání, na kterých trvám, protože si zasloužím taky trochu toho štěstíčka:

- Zrušení DPH a pražské kavárny.

- Zařiď, aby mohly lopaty ve Slavíku hlasovat třikrát a taky se víc zapojili slovenští Romové z osad, sichr je sichr.

- Babovřesky 4 beru jako samozřejmost, kdyby se našla malá role cikánky, budu tobě i Zdenečkovi jako vždy vděčná a zmíním se o filmu na turné + nebudu chtít vyšší honorář než posledně (po zdanění i té mičudy přeci jen něco zbyde).

- Zařiď, ať v anketách oblíbenosti nesmí bodovat nikdo, kdo žije v Kanadě, mám na mysli hlavně Justina Biebera, nejde mi o mladou Vondrajdu, holt smůla, že se s tím sveze.

- A prosím tě, jestli ti psala Ivana, dej jí všechno, co chce, i kdyby chtěla moderovat hlavní zprávy na CNN, hlavně ať je šťastná a už mi neblokuje ten duet s Kájou, je to fakt pěkné a je škoda, aby to gajlovala jenom proto, že to chce nazpívat s Kájou sama. A ještě vymýšlí, že by to bylo vlastně pěkné i bez Káji!

P.S.: Nový milenec!!!!!!! Ale diskrétní, ty vole!!

Mějte se moc hezky, mám vás mocinky ráda a moje lóže v Karlíně je Vám vždy k dispozici!

Vaše srdíčková Lucie

Ewa Farna (21)

Chwała Pana Jezusa Chrystusa!

Drodzy Santo, mam tylko jedno życzenie, jak w zeszłym roku – ŘÍZEK!!!!!!

Dzięki,

Ewa