Veřejná výzva pro Kamila „Kazmu“ Bartoška:

1. Víme, že ty informace podsouváš ty, poznáme to, napiš prostě „chci, abyste psali, že jsem Kristelku odkopl já a že šukám Myslivcovou“, alespoň nebudeš za píčuse před lidmi z médií, kteří se s ubrečeností a mindrákem hvězdiček setkávají denně. Kazmo, my jsme zvyklí na lidi, co nám říkají do očí, že bulvár nepotřebují, a přitom prosí o pozornost, ježíši, přede mnou se nemusíš stydět. Chápu to, zažívám to denně.

2. Roztrubuj si v Deanu 10× za hodinu, že jsi ji opustil, že je troska, že bez tebe je nic, že je blázen, ale necpi nám to pořád. Z toho, co jsem na vlastní oči viděl a četl, naplňuješ, ať se mezi vámi stalo cokoliv, skutkovou podstatu dvou trestných činů a je ti dost let na to, aby ses vyrovnal s kopačkami a uměleckým (ano, vím, zní to neuvěřitelně) i lidským deficitem, kterým za ní zaostáváš (ano, zní to taky neuvěřitelně, vím). Zneužívat to video z Dělníků je mimořádně ubohé, tebe jsem mohl udělat mnohem víc a to bys měl konečně po dlouhé době zase jednou sledovanost, to víme oba. Kamile, od vašeho rozchodu se Kristelová ani jednou nepokusila komunikovat do bulváru to, co poslední měsíce předvádíš, zatímco ty, jí odkopnutý, neděláš nic jiného, než ji fízluješ a podsouváš nám fakta, zatímco navenek děláš, že ti je ukradená. Ukradený jsi dle mého soudu ty jí, a když ti je tak lhostejná, proč se tě ta holka bojí? A to nejsem její milenec, jsem de facto nepřítel, který to pozná, ač to skrývá.

3. Tvoje taktika „Pavel Katku šukal“ je tak komická, že i Ornella Štiková (21) po base vizoura by dala do kupy veřejně uvěřitelnější obžalobu. Kateřinu jsem nešukal, kdyby tomu tak v minulosti bylo, neznásilňuju ji mediálně roky. Můj a její vztah prošel lecčím, včetně dávné vzájemné absurdní přitažlivosti, chceš-li, ale Rubikon nikdy nebyl překročen a já se nestydím ani za jedinou SMS, co jsem si s ní kdy z různých důvodů vyměnil, nemá cenu mi tím vyhrožovat, mám to v p**i, Kamile, veřejně se proti ní vymezuji, nemám co skrývat, ty ano.

4. Vím o aplikacích, které jsi tajně instaloval do jejího mobilu, vím o tvém sledování, vím o násilí, vím o věcech, které bych před jejím ani jiným dítětem neudělal ani Hitlerovi, ty kreténe. Hraj si své hry před svým publikem a přáteli, ale necvič bulvár, jsi průhledný jak čaj a my a podle mě i Kristelka mimořádně ohleduplní.

5. Tvoje show na Streamu je už roky pořád stejná a dávno ji poráží jiné jejich pořady, ale o to nejde, jde o to, že je třeba se posunout dál. Tvému publiku bylo tehdy 14, těm samým je dnes 20 a mají tě už na salámu a dnešní čtrnáctiletí mají jiné vzory, strašně to přeceňuješ. Vole, obleč si sako a vylez před dospělé publikum a to uspokoj, opusť aktuální strnulou image, protože můžeš 100× valit v Deanu slepicím u baru do hlavy, jaká jsi star, ale v reálu máš zatím jen na sokolovnu v Horní Dolní plnou teenagerů. Před seriózním publikem, v televizi, na gala akci neobstojíš, protože na sobě nepracuješ, protože žiješ v paralelní realitě, kterou sis vytvořil. Je to o práci, jen o práci, ne o kecech.

6. Kateřina se živí sama. Tebe živí z velké části tatínek, nechápu, proč mě, kterého 15 let tatínek neživí, neustále osočuješ ze synkovství, což už povětšinou nedělají ani moji top hejtři.

7. Najdi si psychologa, není to ostuda, je to nezbytnost, věř mi, nejsi v pořádku a je to škoda, protože někde v tobě vidím normálního kluka, který jen nezvládá pseudoslávu, pocit hvězdnosti, mindrák, který představuje Kateřina, mindrák, který asi pro tebe představuju i já, nevím, ale namlouváš si něco na základě pocitů, které ti ale v reálu dávají třináctileté děti.

8. Přestaň na mě machrovat, že jsi ošukal Myslivcovou (19), jak jsi byl dobrý a jaký jsi byl kanec. Až v posteli uspokojíš čtyřicetiletou ženskou, budeš u mě frajer, oblbnout zmatenou devatenáctku, která tě bere za internetovou hvězdu a mentora, co jí ukáže Prahu a svět, a udělat to jen proto, abys „Katce a mně ukázal“, to je trapnost nejvyššího řádu, stejně jako fotit Myslivcovou tajně z okna, jak od tebe odjíždí. Ta holka absolutně netuší a ty jsi chudák, co jí manipulativně a zištně valí klíny do hlavy.

9. Přestaň obtěžovat milence KK. Ten poslední byl tvým nedávným obtěžováním dost zaskočen, podle mě ti takto dá brzy někdo přes držku. Navíc jsem teď nedávno viděl Kateřinu a věř, nebyla to dobrá schůzka, ona se za to stydí, ale ty vole, ona se tě bojí, klepe se, má z tebe fyzický strach, nevypadala jako někdo, koho jsi odkopl a kdo se tě snaží získat zpět. A ty tvoje pindy na Facebooku? Proč máš potřebu neustále ji zmiňovat, zatímco ona mlčí? Začínám si myslet, že jsi jí posedlý, že najednou vidíš, že se o tobě měsíce nepíše ne proto, že bychom nechtěli, ale prostě proto, že bez ní jsi pro bulvár dost mediálně nezajímavý, nerad ti to říkám a fakt mě nebaví se zastávat Kristelové, ale tak to prostě je. Kazmo, vždyť i z rádia Fajn jste letěli kvůli tobě, ne kvůli ní. Co takhle se s jejím odchodem i jakousi její slávou vyrovnat a žít svůj, nikoli její život? To fakt nemáš na víc v posteli i v kariéře, než být frustrovaný odchodem Kateřiny Kristelové?

10. Myslivcová, v dokumentu ztrapněná Kristelová, to jsou aktuálně tak slabé terče, Kamile. Je to strašně ubohé a tam někde hledej důvod, proč tě bulvární média (zatím taktně) berou jako exota, co se nevyrovnal s kopačkami. Proč nejdeš do mě? Já nevím, dávné esemesky, nějaké lži i mediálně je teď super jít po mně, frčím, Kazmo, jsem vidět, třeba o tom i někdo napíše, ale nehoň se na ženských, co se ti neumí bránit. To dělají sráči, Kamile Bartošku…