Nesčetněkrát jsem rozbil manželství nevěrníkovi, který si myslel, že to má zařízené chytře. Diskrétní milenka, která respektuje jeho manželství a rodinu, a nic netušící manželka.

Pěkné, jenomže milenka vždycky kecá a nakonec přijde na elegantnější způsob dosažení svého cíle – informuje bulvár. Pár milenců je načapán, ona z obliga, vždyť celebrita je tu on, kterému se souběžně hroutí manželství a… Každá, i ta nejblbější bokovka celebrity, která to s útokem na post jedničky myslí vážně, na to nakonec přijde! Bulvár!

Ženy zneužívají ve svodech, tahanicích o děti, likvidacích manželek milenců bulvár odjakživa. Nechápali byste, jak mě respektované umělkyně ukecávaly a často také lehce ukecaly, abych v době rozvodového řízení a svěřeneckých nechutností trošku natřel manžílka, čím platí, je jasné a sex to fakt není, i když i to jsem kdysi zažil.

Roman Vojtek není naivní a udělal něco, čehož účet předem znal, soukromý, ekonomický, mediální…

Na včerejších snímcích jeho odjezdu z domu, který se zavázal nechat manželce, už to zase – ne poprvé – vypadá, jako by dostal rozum a k sani se přeci jen kvůli svědomí vrátil.

Nevrátil! Jsem si tím jist jako ničím. To jen pomáhá, jak může, a chová se jako gentleman, kterým vždycky byl a je. Že ho tam vyfotí bulvár, považuje za daň. Ostatně stojí tam určitě celý den, čemu se divím.

Ale hovno. Roman to musí tušit.

Koordinoval jsem foťáky. Přeci tam nebudou čumět dva dny v kuse ve dvou až třech, nastavení ze dvou úhlů a chcát do pytlíku s tím, že ten třetí jezdí pro jídlo k benzínce. Jo, tak se číhá, když jde o unikátní věc, jako je tato, nebo když…

Když nejste s jedním z objektů domluvení, kdy tak asi zhruba co se bude dít. Podívejte se ještě jednou na tu scenérii. Roman nakládá dceru, pak poslušně cupitá s kojencem v sedačce a starostlivá maminka Tereza před domem celou idylu pozoruje.

A potom u toho auta, jak všichni semknutí organizují cvrkot na parkovišti. Dokonalá rodina.

Od které Roman z jistě racionálních důvodů s nejtěžším srdcem svého života nedávno odešel.

Roman Vojtek není doma s rodinou v pravém slova smyslu.

To by si jen tutově „někdo“ přál, aby to tak v lesklých časopisech a na internetu působilo…

Tereza?

No tak dobře, bulvár!

Oba?