Slovensko se baví skandálem hvězdy tamní verze reality show Farma – Jany Kállayové (29), která se na východě, kde mají podobné formáty castingově vychytané 10× lépe než u nás, proslavila nejen svým „kůzlátky“, ale hlavně nekompromisním přístupem k řešení problémů, které si vyříkává z očí do očí, a to hned, kvůli čemuž se okamžitě stala u diváků nejoblíbenější farmářkou.

Prudká Slovenka teď zaujala výstupem na bratislavském letišti, kam si vyrazila „přivítat“ partnera a otce svého malého syna. Ten se vydal do Bulharska a Kállayové nabulíkoval, že jede s životním kamarádem a mimochodem svým kmotrem, což by bylo všechno krásné, kdyby blonďatá predátorka z televize neměla už delší dobu podezření, že se přítel intenzivně stýká nejen s ní a kmotrem.

Kállayová si tak pro sichr v úterý večer počíhala na svého chlapce přímo na bratislavském letišti, kde se nejprve slovně pustila do tmavovlásky, která dělala údajnému nevěrníkovi doprovod. Nejveseleji bylo ale venku.

Zatímco neznámá tmavovláska, o které později Kállayová řekla: „S takovou škaredou babou? Připadala mi jako z telenovely,“ dělala, že se jí celá věc vůbec netýká, a šla si po svém, dostal chlapec pořádný čoud, při kterém nechyběly chvaty a pořádný jekot.

„Co to má znamenat? Byl jsi na dovolené s kurvou!" dostával kapky opálený mlžič a o zábavu tak měli postaráno nejen kolemjdoucí, ale i fotografové portálu topky.sk, kteří na tajňáka celou taškařici zaznamenali!