Spekulace údajně rozvířil nadšený hokejový fanoušek svým postem na sociálních sítích. „Kamarád se právě na letišti v Ottawě vyfotil s Jaromírem Jágrem,“ sdílel na svém Twitteru. O pár hodin později dodal, že jeho kamarád má od Jágra i podepsanou letenku.

Tím rozvířil divoké spekulace o tom, jestli si Jágr do Ottawy udělal jen nevinný výlet nebo jestli šel obhlédnout nový terén a potkal se s manažerem klubu. Podle informací Blesku jsou ottawští Senators jedním z klubů, který o Jardu projevil zájem.

Šikovný útočník by se Senátorům zajisté hodil, navíc klub disponuje dobrými finančními prostředky a mohl by tak Jágrovi nabídnout zhruba 3 miliony ročně, což by měly zhruba být jeho požadavky. Jágr se navíc v minulosti několikrát nechal slyšet, že vždycky chtěl hrát v Kanadě. Vrtne se hokejová legenda opravdu do kanadské metropole, nebo se jedná jen o drby?

A jak by na takovou změnu reagovala Jardova láska Veronika? Na pláži se fotí velmi ráda a dělá jedině dobře. Jenže při přesunu z prosluněné Floridy by asi bikiny musela vyměnit spíš za kulicha. Místo tropických teplot by ji tam čekaly pořádné mrazy.