Ewa Farna (20) se podobně jako mnoho celebrit rozhodla na své facebookové stránce umístit fotografii, kde je naprosto nenalíčená. V komentářích pod fotkou se po čase nahromadily pořádně ostré vzkazy fanoušků, kteří se do zpěvačky začali navážet kvůli tomu, že si vymýšlí.

„Bez make-upu a bez retuše,“ uvedla ke snímku Farna. Že fotka ale není upravená, to Ewě málokdo věří. Spousta hlavně polských fanoušků si myslí, že Farna lže a na sobě má alespoň rtěnku a řasenku. Málokdo z nich si ale uvědomil, že je Farna tmavý typ a stejně jako vlasy i řasy má husté a tmavé od přírody.

Protože se hejtrů nashromáždilo pod fotkou opravdu hodně, rozhodla se jim Ewa napsat jasný vzkaz: „Ach můj Bože, teď mám mít špatný pocit z toho, že jsem sem dala fotku bez make-upu, neupravenou, nafocenou pouze iPhonem a že prý lžu, že jsem na ní neupravená. Pokud si to myslíte, tak vás vyzývám, abyste tuhle stránku opustili. Dlouhé husté řasy mám po mamince a jsem na to hrdá,“ uvedla Farna.

Nenalíčené fotky celebrit vždycky vyvolávají v komentářích vášnivé diskuze. Stačí si připomenout nedávný příklad, kdy na Facebook dala svou nenalíčenou fotku Dara Rolins.