Nemusíte být ani příznivci squashe, abyste se přišli podívat na víkendové mistrovství republiky. Hlavní hvězdou tam samozřejmě bude několikanásobný mistr Jan Koukal (32), který se tam předvede v plné parádě a určitě o nějakou svlékačku nebude nouze. A to přeci nevadí, že je ženatý, aspoň se nabaží oči. Takže holky, neváhejte a přijďte se podívat a fandit sportovním výkonům. A přestaňte brečet doma do polštáře, že už Honza není volný.

Sport není jen o propocených trikotech, ale i pořádně namakaných tělech, což Honza rozhodně má. Možná i na to sbalil svou manželku, ale asi to nebude jediné, přeci jen je to mladý, sympatický kluk s hezkým kukučem.

Více informací o mistrovství republiky najdete na webových stránkách www.czechsquash.cz, kde budete moct fandit z plných plic. O zážitky a krásné muže i ženy bude postaráno.

Proč trávit víkend v nákupních centrech jen tak bezmyšlenkovitě, když můžete jet do obchoďáku na Zličín, kde se můžete seznámit i na sportovišti. Celé mistrovství se totiž koná právě tam. Takže se převléct do sexy sportovních outfitů a hurá za sportem. Pro pány to platí taktéž, protože tam budou i krásné squashistky v mini kraťáskách.