Dříve Cynthia chodila s muži a byla 15 let s fotografem Dannym Mozesem. S tím má dvě děti, ale nakonec jim to neklapalo. Když potkala Christine, byla to láska na první pohled. Došlo i na svatbu a partnerky jsou spolu 4 roky. Její osudová žena není žádná modelka a fanoušci často spekulují, jestli nemá Cynthia „na víc“. Jenomže obě vedle sebe doslova září a vztah stvrdily dalším potomkem.

Stejných reakcí se někdy dostává i fešákovi Hughu Jackmanovi. Ten je už 20 let se svou starší manželkou Deborra-Lee Furness a prý ji miluje tak jako první den, kdy ji viděl. Setkal se s ní na večírku a bál se ji oslovit. Nakonec se odhodlal a už zůstali spolu. Hugh teď dělá všechno pro to, aby jeho vyvolená byla v manželství stále spokojená.

Spolu toho zažili už hodně a žádná dvacetiletá modelka mu nebude takovou oporou, jakou je Deborra. Ona ho držela, když bojoval s rakovinou, on ji podporoval, když si prošla dvěma potraty. Nakonec adoptovali dvě děti a Deborra se adopcím a pomoci dětem celkově věnuje dodnes.

Je skvělé vidět, že ne všechny hollywoodské vztahy jsou založeny na pozlátku a povrchnosti.