Nový seriál z dílny tvůrců The Walking Dead s názvem Fear The Walking Dead: Živí mrtví – Počátek konce je nejočekávanější seriálovou novinkou tohoto léta! Fear the Walking Dead se odehrává ve stejném světě jako The Walking Dead, je to drsné, realistické drama popisující počátek apokalypsy z pohledu narušené rodiny. Děj je zasazen ještě před The Walking Dead a odehrává se v městě, kam lidé přicházejí, aby unikli, schovali svá tajemství a pohřbili minulost. Tvůrci se netají tím, že nový seriál Živí mrtví – Počátek konce má určitá propojení s původním seriálem. Výkonný producent Robert Kirkman je velmi nadšený z toho, že může původní seriál The Walking Dead rozšířit novým, svěžím způsobem.

Do vytvořeného světa, který diváci dobře znají, však tvůrci přivádí nové postavy. „Seriál Walking Dead byl vždycky o postavách. Sleduje Ricka, Michonne, Daryla, Maggie, Glenna, Carol a ostatní. A teď vám představíme Madison, Travise, Alicii, Nicka, Lizu, Chrise, Daniela, Ofelii a další. Seznam účinkujících se nám rozrůstá s každým dílem,“ dodává Kirkman.

Původní seriál The Walking Dead je vysílán od konce října roku 2010. Nejvyšší sledovanosti dosáhla 5. řada, která v počtech diváků neměla konkurenci. První epizodu sledovalo bezmála 18 milionů lidí, v průběhu celé řady pak sledovanost neklesla pod 12 milionů.

To znamená, že se určitě máme na co těšit!

Mrkněte se na trailer k novému seriálu zde: