Jak jsme vás již informovali, Angelina Jolie (39) a Brad Pitt (50) jsou konečně manželé. Svatba proběhla v sobotu ve francouzském Nice na zámku Chateau Miraval. Zprávu potvrdil mluvčí slavného páru ve čtvrtek. A hned hodinu po potvrzení informací se v baru ztřískala Bradova exmanželka Jennifer Aniston.

Kromě místa svatby a dne se nepodařilo dosud zjistit žádné konkrétní informace. Není známý seznam hostů ani žádné další podrobnosti, a dokonce týden po svatbě nespatřila světlo světa ani jedna fotografie! Fanoušci jsou celí nedočkaví a stále nikde nic. Zatím touhu po svatebních fotografiích páru krotili sdílením vystřižených záběrů z filmu Pan a paní Smithovi, ve kterém se Brad s Angelinou v roce 2005 potkali. Brad Pitt byl sice ještě ženatý s Jennifer Aniston, ale nakonec se s ní rozvedl. Začal chodit s Angelinou a pořídil si s ní šest dětí – Maddoxe (13), Paxe (11), Zaharu (9), Shiloh (8) a šest roků stará dvojčata Knoxe a Vivienne.

O další pokus zaujmout s falešnou fotografií se svojí fotomontáží pokusil deník Mirror.

Nejrealističtější zobrazení toho, jak mohl velký den na zámku vypadat, poslala do oběhu fotografka Alison Jackson. Nafotila fotografie s dvojníky a jsou opravdu zdařilé. Jak moc se liší od reality, zjistíme snad každým dnem.