Milovníci spaní pod širákem a opečených buřtů na stránkách bratří Nedvědů zuří. Píseň Honzy Nedvěda byla totiž během vysílání televize Nova uvedena pod jiným názvem. A všichni z toho viní právě Petra.

V titulku během vystoupení se objevil název „Zvony zní jen chvíli“. Přitom každý fanoušek na prvních pár tónech poznal, že se jedná o píseň „Kohout“.

„Výkon byl dobrý, ale pokazil si to u mě špatným názvem písničky – když něco zpívá, tak si může zjistit alespoň správný název, a o Nově ani nemluvím,“ píše rozhořčený fanoušek.

„Pochopil bych to, kdyby si to zpíval někde v kulturáku v Horní Dolní, ale v takovémhle formátu by to mohl on nebo někdo z Novy ohlídat – v dnešní internetové době obzvlášť. To si to jednou pustili na YouTube? Co třeba podívat se na písničky z CD? Fungují také na internetu různé diskografie…“ radí producentům naštvaný pan Vladimír a v jeho hněvu mu ostatní sekundují.

„Za chybný název se omlouváme,“ reagovali na sociálních sítích z Novy. A dobře udělali. Snad proti Petrovi nechtějí poštvat fanoušky, kteří bravurně ovládají práci s naostřeným prutem na buřt a ohněm.