A sice videoklip od nejznámější tuzemské rapperky Sharkass, kterou si mnozí pamatují z televizního Talentu. Drsná rapperka Větrovskému složila písničku, ke které se pak natočil i videoklip. A v něm je rozhodně na co koukat. Objevuje se v něm nejznámější příbramský boss Jaroslav Starka, ostrý hoch a zakladatel MMA v Příbrami Ladislav Erdélyi, zápasnice v MMA Lucie Pudilová, exministr školství Josef Dobeš, ale i kolegové z klubu a byznysu.

„S Jitkou Doubravovou, s kterou jsme klip realizovali, jsme chtěli, aby mu každý vzkázal nějaký slogan, jeho hlášku nebo nějaký společný prožitek,“ říká rapperka Sharkass ke klipu, který točil teprve 17letý kameraman Jaroslav Hájek. Zejména u Starkovy hlášky: „Tak a teď si Vás kupím všechny,“ může diváky lehce mrazit a napadnout v podstatě cokoliv.

Naštěstí jde jen o repliku ze slavného filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag, který oslavenec zbožňuje. Každopádně Extra.cz se podařilo jako jedinému médiu v Česku tenhle kontroverzní klip získat, a tak si nyní můžete prohlédnout to, co původně mělo být určeno jen pár vyvoleným.