Uteklo vám přes týden, co se stalo v českém šoubyznysu a o co rozhodně nesmíte přijít? eXtra.cz pro vás vylovilo z bulvárního rybníčku 5 nejzajímavějších informací, díky kterým budete mít vždycky přehled, co se mezi celebritami děje.

Další ročník frašky s názvem Český slavík Mattoni máme za sebou a kromě očekávaného (Karel Gott vyhrál v kategorii Zpěvák a stal se i Absolutním slavíkem) se stalo i něco nečekaného. To, že z kategorie Hvězda internetu vyškrtli na poslední chvíli vítěze rappera Řezníka a místo toho dali cenu Johnymu Machettovi, rozpoutalo vlnu rozepří v českém šoubyznysu. Matěj Ruppert se rozhodl svého Slavíka za Skokan roku z roku 2006 odevzdat a stejně tak letošní stříbrný Slavík Tomáš Klus s touto anketou skončil.

Saxofonista Felix Slováček se v jednom slovenském společenském pořadu hanlivě vyjádřil o jisté osobě a zrovna u toho stál člověk s mikrofonem, čehož si Felix nevšiml. Upřímná slova měla být údajně adresovaná na Karla Gotta, s čímž jeho dlouholetý spolupracovník Felix samozřejmě velmi nesouhlasí. Mistr ale řekl, že si sám zjistí, koho slovem kok*t Slováček myslel.

Iveta Bartošová měla ve Svitavách podařený koncert, jenže na místo přijel i Zdeněk Macura, a protože se jeho vztahy s pěnicí a jejím manželem Josefem Rychtářem opravdu nenacházejí v mírové atmosféře, strhla se na místě mela, za kterou by se nemuseli stydět ani návštěvníci hasičského bálu v Horních Kotěhůlkách.

A pěsti lítaly i na zabijačkových hodech v jednom podniku, kam se dostavil Václav Benda, stále ještě manžel Alice Bendové. Bohužel se tam potkal s kamarádkou Alice a během hádky, do které se vmísila i jeho nová holka, se nestyděl dotyčné kamarádce dát pěstí.

Tento týden ale rozhodně vede kníže Karel Schwarzenberg, který si na Slavíky dotáhl dívku nevalné pověsti a teď má z ostudy kabát.