V seriálové Ulici dojde ve středu ke smrti Kláry Peškové, na což se těší všichni fanoušci dobra (Klára je zlo), všichni fanoušci starého Peška (Klára tatínka trápí jen o trochu méně než její fetující dcera) a všichni fanoušci krimi, protože smrt hlavní zlodušky spustí rozsáhlé policejní vyšetřování, ve kterém nebude nouze o podezřelé vzhledem k tomu, že Kláru nenávidí nejen celá ulice, ale celý okres!

Vy se teď podívejte na poslední záběry, které pro seriál těsně před smrtí Peškové natočila Hana Igonda Ševčíková (44), která se po dotočení této scény, pádu ze schodů a zapínání do pytle odebrala zpět na prkna Národního divadla hrát starou dobrou činohru.

Kdyby vás zajímalo, kdo Peškovou zabije, budete si muset počkat do jara, protože my to sice víme, ale nepovíme, protože to by nás fanoušci Haničky Maciuchové (68) kamenovali. Takhle budou kamenovat scénáristy Novy, až vyjde najevo její lesbický vztah s Peškovou, který chtěla vyzradit rodinné radě Hejlových a to Pešková nechtěla dovolit, protože by prasklo, že s Oldou nic mít nemohla, když je lesbička.