Známá česká kapela Rybičky 48 představuje exkluzivně na eXtra.cz svůj nový singl. Video k songu Bohém zapomenutý dítě ztělesňuje vše, čemu čtenáři eXtra.cz dobře rozumějí, proto jsme rádi kývli na to, že tuhle parádu přineseme jako první.

„Víno je mou krví a kokainem si sladím čaj,“ zpívá kapela ve videu, které je vytvořeno po vzoru videoher a dějí se v něm neskutečné věci. Dojde na drogy, orální sex i ranní focení si groupies po noci plné nespoutaného sexu.

V singlu, který aktuálně patří mezi dvacet nejhranějších českých písní na tuzemských rádiích, zpívají Rybičky 48 o tématu alkoholu i drog s naprostou samozřejmostí: „Chlast a neustálý večírky jsou skvělá věc, pokud v nich člověk umí chodit a nepřesáhne to tu mez, kdy už nejste pán svých potřeb, ale sluha,“ podotýká zpěvák Kuba Ryba a dodává: „Každý člověk, i bohém, se někdy cítí jako Bohem zapomenutý dítě. Proto to propojení obou stran: Bohém zapomenutý dítě.“

Klip, který se opravdu povedl, je hodně zajímavý i tím, že vznikl s velmi omezeným rozpočtem: „Často se setkáváme s tím, že začínající kapely nadávají na to, že nemají peníze na výrobu klipu. Chtěli jsme tímto klipem ukázat, že jde udělat video i s minimem peněz,“ dodává Ryba a vy se podívejte, jak se dílo podařilo.