Dovolená v Egyptě, Tunisu a Turecku se po teroristických útocích stala pro mnoho lidí noční můrou. Cestovky tak musely jít s cenami pěkně dolů, aby nalákaly turisty. Takže pokud se teď chcete vydat třeba do Egypta, zažijete opravdový luxus.

Pokud patříte mezi ty, kteří mají rádi teploty nad 30 stupňů, krásné moře, all inclusive v hotelu s pěti hvězdičkami a nebojíte se, že budete mít IS za zadkem, leťte do Egypta. Za pouhých 8 tisíc korun si užijete opravdu luxus. Čtenářka eXtra.cz nám zaslala fotografii pláže, nad kterou všichni nevěřícně kroutí hlavou. Vůbec nikdo tam totiž není!

Nehrozí, že budou přeplněné pláže a narvaný hotel k prasknutí. Letadlo bude také poloprázdné a nebudou vás otravovat ani rodinky s malými dětmi. Takže si z toho pracovního frmolu pěkně odpočinete a užijete si dovolenou jaksepatří.

Dovolená v Egyptě se tak letos opravdu vyplatí. A podobně je na tom v tuto chvíli i Tunisko. Po úterních teroristických útocích na tureckém letišti, kde kvůli teroristům zemřelo 42 lidí a dalších 250 je zraněných, to stejné čeká nejspíš i Turecko. Jenže tyto destinace jsou na turistech závislé. Tak kam se letos vydáte na dovolenou?