Kdo by si myslel, že Eva Perkausová (21) skončí v náručí talentovaného fotbalisty Václava Kadlece (23), šeredně by se mýlil. Na své bujné vnady totiž sbalila dalšího sportovce. A my víme, kdo to je!

Proč nezkusit štěstí na více místech. Krásná holka přeci nemůže na první dobrou vědět, kdo je ten pravý. Jak to tedy sličná moderátorka s muži má? Po tom, co ji fotografové Blesku načapali na večeři s fotbalistou Vaškem Kadlecem, jsme zjistili i dalšího muže, který prý zahřívá její pelíšek.

A je to další sportovec! Od fotbalu jen přešla k drsnějšímu sportu – hokeji. Dokonce se pohledným Jirkou Říhou (22) vůbec netají. Společné líbačky si oba umisťují na sociální sítě. Vášeň a chtíč z nich přímo číší.

Ale sexbomba stále mlží. „Jak Vašek, tak i Jirka jsou moji dlouholetí kamarádi. Nic za tím nehledejte. Prostě je to má věková i krevní skupina a rozumíme si,“ řekla překvapeně Eva, která se nestačila divit, že jsme na její náklonnost k hokejkám přišli.

Podle našich informací má být ale seznam jejích „kamarádů“ daleko obsáhlejší. „Hraje to na více frontách. Miluje potetované sportovce, to také pánové Kadlec i Říha přesně splňují. Jen o sobě vůbec nevědí,“ prozradil nám zdroj z blízkého okolí pohledné blondýnky.

Jedno je jasné, Evička by si měla konečně vybrat. Protože jak se říká, kdo dlouho vybírá, přebere. Aby jí pak nezbyly jen oči pro pláč a prázdná peněženka.

Víte o Evě Perkausové ještě něco, co nám musíte sdělit? Tak pište na adresu redakce@extra.cz.