„Rap god“ s nejrychlejším jazykem na světě, se zápisem v Guinessově knize rekordů za nejrychleji vychrlená slova během jedné vteřiny, vzorný otec a věčný provokatér se pomalu, ale jistě zase vrací na vrchol rapové scény, z níž tak krutě sletěl poté, co mu zabili jeho přítele a Marshall Mathers nedokázal ovládnout svou slabost pro drogy.

Eminem (42) si dal na velmi dlouho pauzu, během níž pracoval na svých nových dvou albech, které fanoušci i kritika přijali s nadšením, ale moc se neukazoval na veřejnosti, vlastně jsme ho mohli vidět pořádně jen v klipech.

A když se před pár dny objevil na jedné akci, trochu jsme se zarazili. Bývalý závislák na kodeinu, vicodinu a metadonu připomíná navoskovanou mrtvolu a jsme si téměř jisti, že má za sebou i plastické úpravy obličeje, minimálně neodolal botoxu.

Rapper, který se málokdy na veřejnosti usmívá, sice vypadá na svůj věk pořád skvěle, ale kdybyste ho postavili do výlohy, spletete si ho s umělou figurínou. Naštěstí nás ale pořád daleko víc zajímá jeho umění než vzhled.