Elišku Bučkovou máme v redakci eXtra.cz docela rádi. Je to milá holka, která ví, co chce. Otázkou je, zda si naplno uvědomuje, komu propůjčila své srdce.

Zdálo se, že vedle rybáře Vágnera je velmi šťastná. Přestala hystericky pečovat o svou image a stala se z ní divoženka, která klidně vyrazí do divočiny. Prostě tahle holka v sobě objevila lesní vílu a začaly ji bavit ryby.

Kuba Vágner nemá mezi českými rybáři dobrou pověst. Je to prý velký herec a ještě větší pokrytec. O poslední kauze, kdy údajně tajně převážel státní ryby do svého soukromého revíru, jsme vás informovali ZDE.

Nedávno jsme také psali o podivném dopise, který dorazil do redakce eXtra.cz a kde se píše o tom, jak se Vágner chová k ženám.

Je mu vlastní metoda chyť a pusť. Rybku vyhledá, nastraží na ni past, zdolá ji, úlovkem se pochlubí, ale nenechá si ho. Pustí ho.

A tak nějak to má Kuba se ženami. Ulovit, pochlubit se a pak zase pustit.

Lidé, kteří Jakuba zažili při rybaření na Slapech, se smějí, jak je možné, že tenhle pokrytec je v zahraničí tak úspěšný. Něco jiného je, co lidem sděluje ve svých pořadech, a něco jiného je, když ho pak zažijete na rybačce. Jakub se rád vysmívá rybářům, že nic nechytli. Jezdí kolem nich na loďce a vypráví jim, že je nejlepším rybářem v Evropě. Když ale pak má sám vyhledat a zdolat rybu, tak je bezradný a prosí o pomoc místní, aby ho k trofejní rybě dovedli. Alespoň tak znějí svědectví lidí, kteří Vágnera zažili naživo.

Otázkou je, zda by ho případné dítě s Eliškou dokázalo zklidnit. Zda by se pro něj pak Eliška nestala jen osobou, která prostě kojí a přebaluje, ale on doma být nemůže, protože přeci musí na ryby (snad tím nemyslí nezřízené pitky v přítomnosti dalších žen, ale skutečné rybaření).

Eliška by měla ještě minimálně dva roky počkat, než si s Kubou pořídí dítě. Měla by ho více poznat. Zkusit se zaměřit na jeho povahové rysy, které třeba během prvních měsíců společného soužití na povrch nevyplavaly. Pokud s ním pak bude chtít mít potomka, je to její volba. Ale v současné době jí to rozhodně doporučit nemůžeme.