Už jsme si zvykli, že produkce TV Nova se s novou řadou drsné reality show vůbec nepárá a servíruje nám divnolidi jak piškoty batolatům.

Ve středu večer se podíváme do rodiny obézní blbky Veroniky, která z nějakého záhadného důvodu živí nadrženého přítele, který vleze na každou sousedku, kterou vidí. „Zkusil to i na moji sestru,“ říká na kameru Veronika a divák neví, zda je fakt tak naivní, nebo je pod vlivem nějaké silné drogy.

Do této rodiny přijíždí militantní lesbička s čírem na hlavě. Jmenuje se Květa a také ona má své tajemství. Zdá se, že její partnerka je také trochu do větru. Také Květa a její číro moc dobře vědí, jak hnusná nevěra je.

Takže výchozí body zajímavého čtyřúhelníku známe. Na jedné straně nehezká lesba s hezkou partnerkou, na straně druhé tlustá Veronika a její nadržená koule u nohy.

Jak tohle dopadne? Prozradíme vám to, že vrcholem je, když notorický šukálista vytáhne snubák a požádá Veroniku o ruku. Dvě lesbičky v tu chvíli netuší, zda si ze své Verči dělá prču, anebo to myslí vážně.

Ukázky, které Nova uvolnila, slibují hodně pikantní podívanou, tak se necháme překvapit, zda tomu tak opravdu bude.