Lucie (37) je podle všeho zamilovaná a karta se obrací. Hrdlička, ten darebák, na kterého všichni ukazovali prstem a který po rozchodu, na kterém se pár dohodl, čelil obrovskému mediálnímu tlaku, možná nebude viník všeho zlého, co se oblíbené moderátorce stalo.

Lidé už začínají spekulovat, proč je s Lucií k nevydržení a každý muž ji opouští. Navíc po jejích výkřicích o tom, že ani neví, s kým to žila, působí její velmi rychlé spojení s rybářem Vágnerem až tragikomicky. Ve srovnání s jejím bývalým partnerem Hrdličkou, který do médií neřekl od rozchodu ani jedinou větu a na vše, i na nový vztah Borhyové, odpovídá, že se k ničemu, co se týká vztahu s matkou jeho dcery, nebude vyjadřovat, Lucie u svých fanoušků ztrácí sympatie bleskovou rychlostí.

„Ono třeba to její věčné neštěstí v lásce nebude jen těmi muži… Třeba je to s ní k nevydržení,“ napsala na Facebook eXtra.cz paní Sabina. Další komentáře k údajnému vztahu jsou v podobném znění. Jeden z nich dokonce zní, „Jakube, zbav se té piraně…“

Necháme se překvapit, co bude dál, podle zvyklostí Lucie to bude nejspíš další dítě.