BERAN

Berani potřebují v létě zažít vášeň a vzrušení, právě proto bude pro ně tou ideální volbou Itálie. Čím jižněji se vydáte, tím víc horkou krev okusíte. Pokud tedy stále přemýšlíte nad destinací, je to jasná volba.

BÝK

Býci se toto léto promění v gurmány. Budete toužit po vyzkoušení všeho nového, a to jak v jídle, tak pití. V ničem se nebudete chtít omezovat. Tou správnou volbou pro vás bude Francie, vyzkoušejte romantické kouzlo přímořského Nice.

BLÍŽENCI

Blíženci se v létě těší na relax a doufají, že je nebude nikdo rušit. Právě proto se snaží vyhledávat takové destinace, ve kterých budou cítit dostatečné soukromí. Schovejte se v létě do zapadlých oblastí Maroka.

RAK

Raci toto léto netouží po moři a obvyklých radovánkách, táhne je to na hory. Je tedy jedno, jestli si zvolíte rekreaci na českých horách, nebo vyrazíte za hranice. Rozhodně toto léto chcete strávit aktivně, a tak si přibalte kola nebo pořádnou obuv.

LEV

Lvi netouží tohle léto po ničem jiném než zůstat doma. Zavřete tedy veškeré katalogy a nenuťte se do ničeho. Prostě zůstaňte doma a užijte si krásy rodného města, uvidíte, že i tak si léto užijete.

PANNA

Panny touží po exotice, právě proto si vyberte nějakou z afrických destinací. Egypt je už okoukanou cílovou stanicí, a tak si zaleťte někam dál.

VÁHY

Vy si budete užívat krásy Čech, Moravy a Slezska. Určitě jsou místa, kde jste ještě nebyli, a tak si užijte rybníků, lesů i hájů. Stanování se stane tohle léto vaším koníčkem.

ŠTÍR

Štíři jako vždy míří výš, a proto se budou tohle léto cítit skvěle jedině za velkou louží. Pokud jste tedy Ameriku ještě nenavštívili, je na to ten nejlepší čas, pokud ano, vydejte se na oblíbená místa.

STŘELEC

Střelci se budou cítit skvěle ve slunném Španělsku. Tato země vás totiž trochu rozproudí a vyžene z vašeho života nudu. Vy tu zažijete mnoho nového a neobvyklého.

KOZOROH

Kozorozi touží po opaku toho, co běžně v létě dělají ostatní. Výbornou destinací pro vás tedy bude Norsko, Finsko nebo Dánsko. Už jste propadli kouzlu rybaření?

VODNÁŘ

Vodnáři prostě milují vodu, a tak se budou cítit skvěle kdekoli u vody. Co takhle pronajmout si domek na pláži nebo chatku na břehu rybníka? Pohled na hladinu vás bude perfektně uklidňovat.

RYBY

Ryby budou toužit po objevování sama sebe a k tomu je nejlepší klid a příroda. Pokud tedy nevíte, která destinace je pro vás tou nej, rozhodně navštivte Nový Zéland. Budete se cítit přímo mysticky a načerpáte energii.