I když by se to na první pohled asi rozhodně nikomu nezdálo – je to tak, zpěvačka z lidového českého dua Katka a Jindra, jehož největším hitem je píseň Ta slepička kropenatá, je zřejmě pěkná zlatokopka. Stejně jako řada jejích kolegyň ze showbyznysu. No, jen si to poslechněte – takhle se totiž Katka Peclová vyjádřila o svém zlatokopectví na Facebooku:

„Ach jo, budu se muset smířit s tím, že mám vrozený určitý druh zlatokopectví. Když prostě vidím nějaký chlápky a jeden nemá auto, druhej má nějaký auto a třetí má nějaký drahý nebo pěkný auto, tak se prostě automaticky vrhnu za tím s tím pěkným autem. Nebo spíš se vrhnu po tom autu a ten týpek je prostě součást balení,“ prozradila svou vrhací strategii moravská divoženka.

„Poslední věc, co mě tak může utěšit, je to, že si to aspoň přiznám a taky díky tomu pak i popřemýšlím nad tím, jakej ten týpek vlastně je povahově, ale stejně ten první dojem prostě dělá nějaká hmotná věc. Cítím se provinile,“ dodala na závěr tato útlá dívenka, o které byste řekli, že je všechno jenom ne zdatnou nástupkyní Dominiky Mesarošové nebo paní Kačenky Brožové.