Svoji seriálovou sestru dojemně podpořil „Brendon“ Jason Priestley. „Ona rakovinu porazí, protože je to velká bojovnice. Shannen je tvrdá holka a vždycky byla. Posílám jí lásku a světlo. Vždycky ji budu mít rád,“ řekl magazínu The Hollywood Reporter. Na akci dorazil se svou manželkou a synem.

To je další věc, která se Shannen nikdy nesplní. Vždy toužila po velké rodině, ale nemohla narazit na toho správného muže. A když ho ve čtyřiceti letech konečně potkala, přišla jim do cesty rakovina. Její tělo je vysílené a se slzami v očích musela herečka v televizní show oznámit, že se už nikdy nemůže stát matkou.

To „Valerie“ Tiffani Thiessen, která v seriálu hrála mrchu, dnes vypadá jako stepfordská panička. Na její aktuální fotky se můžete podívat ZDE. Také má rodinu a Shannen přeje jenom to nejlepší.

„Pokud někdo dokáže vyhrát válku s touhle nemocí, je to ona,“ věří své kolegyni i „Steve“ Ian Ziering. Ten momentálně hraje v brakových filmech stylu Žralokádo 3.

Herečka Shannen Doherty teď věnuje všechnu energii tomu, aby motivovala stejně nemocné lidí a vyhrála boj se svou nemocí.

Více se o aktuálním stavu Brendy dozvíte ZDE.