• Neexistuje relevantní studie, která srovnává zdraví pacientů, kteří se nechali očkovat a těch, kteří ne

Má osobní zkušenost směřuje k tomu, že ti, kteří se vědomě rozhodli nenechat se očkovat a kteří se ovšem také zpravidla více starají o své zdraví, jsou na tom z hlediska imunity lépe a jsou výrazně méně nemocní.

  • Fatální vedlejší účinky, popř. dlouhodobé důsledky očkovacích látek jsou prokazatelně známé

Už na počátku celé očkovací historie se stal syn objevitele očkování Edwarda Jennera těžce postiženým, duševně chorým a krátce nato v důsledku očkování zemřel. V důsledku toho již Jenner svého druhého syna neočkoval. Je to metoda, před kterou její vlastní objevitel na smrtelné posteli výslovně varuje s jistou skepsí.

  • Kvůli tomuto očkování proti rakovině děložního čípku již ženy zemřely

Víme, že katolické řeholnice rakovinou děložního čípku netrpí vůbec a izraelské a palestinské ženy skoro vůbec. A také víme, že papiloma virům se může dařit pouze tehdy, když se k děložní brance dostane smegma. Kdo si teď spočítá jedna plus jedna, zjistí, proč jsou v tomto ohledu jeptišky zcela a izraelské a palestinské ženy relativně v bezpečí. Ty první nemají žádný pohlavní styk, a proto nepřijdou do kontaktu se smegmatem, a ty druhé sotva, protože většina mužů obou skupin obyvatelstva má obřízku a tím, že nemají předkožku, se u nich smegma nemůže vytvářet. Potřebovali bychom tudíž místo nebezpečného očkování spíš účinné hygienické kampaně.

  • Povinné očkování je pouze ku prospěchu farmaceutického průmyslu

Povinné očkování by vedlo k tomu, že by mnozí lékaři, kteří jsou zavázáni jednáním dle svého svědomí, takovýto svévolný a rozporuplný donucovací postup, jenž je v rozporu s ústavním zákonem, obcházeli. Ale to by jen prohlubovalo propast v řadách obyvatelstva a o lékařích ani nemluvě.

Pokud byste se chtěli dr. Dahlkeho na konkrétní věci týkající se očkování zeptat osobně, budete mít možnost 19. 9. v Praze. Podrobnější informace naleznete ZDE.