I v dnešním díle jsme se dočkali všeho, na co jsme se těšili. Bylo dostatek zábavy, dojetí i sexy vystoupení. Šokující proměny se až na malou výjimku v podobě Adama Mišíka povedly, a tak můžete odcházet do peřin s dobrým pocitem. Opět svým nudným vystoupením nepřekvapil Petr Vondráček a Hana Holišová byla perfektní jako vždy, přesto u poroty skončila na posledním místě. V porotě tentokrát zasedla všemi oblíbená Bára Poláková, což bylo příjemné zpestření.

S naprostým náskokem vyhrál strašidelný David Kraus, kterému se povedlo skutečně perfektně napodobit zpěváka ze skupiny Rammstein Tilla Lindemanna. Na druhém místě se konečně taky umístil nudný Petr Vondráček se svým oplodňovákem od zpěváka Bryana Adamse a v těsném závěsu za ním Hana Holišová, která byla po hodnocení poroty na posledním místě, to jsou ale zvraty, co?! Stejný počet bodů jako Hanka získaly i Iva Pazderková a Ivana Chýlková. Šťastný den dnes neměl Adam Mišík v těle Janka Ledeckého, což se dalo tak trochu čekat.

Už teď se tedy můžeme společně těšit na další díl oblíbené soutěže Tvoje tvář má známý hlas, který nám přinese další skvělá vystoupení. Nezapomeňte ovšem, že další týden se soutěž nevysílá, a tak si budeme muset počkat čtrnáct dní.