Devatenáctiletá studentka Diana tvrdila, že ředitel jedné plzeňské střední školy po ní chtěl sex, obtěžoval ji a díval se jí na prsa. Když ho odmítla, tak se jí pomstil a nechal ji vyhodit od maturity. To je verze, kterou dívka vytroubila do novin a čekala, co se bude dít.

Co se dělo? Ředitel školy byl na zhroucení. Ohroženo bylo také jeho manželství. Ředitelova manželka později začala tvrdit, že se proti řediteli spiklo několik osob.

„Ty osoby se rozhodly, že ho zničí za každou cenu. I za cenu toho, že budou lhát. Samozřejmě víme, o koho se jedná. A také víme, proč manžela tak nenávidí. To jsou ale informace, které nejprve sdělíme na policii. A manžel také brzy na Dianu podá trestní oznámení kvůli křivé výpovědi,“ uvedla paní Marcela pro eXtra.cz.

Samozřejmě nás napadlo zjistit, jak se věci mají dnes. Zda sedí pan ředitel a nebo si to dívka celé vymyslela.

„Na základě Vašeho dotazu Vám sděluji, že věc byla policejním orgánem ve smyslu ust. § 159a odst. 1 trestního řádu odložena, protože během šetření nebylo zjištěno, že by se podezřelý muž dopustil protiprávního jednání ve smyslu tr. zákoníku či přestupkového zákona,“ uvedla pro eXtra.cz plzeňská policejní mluvčí Hana Štefflová.

Takže to milá Diano vidíš. Pokud jsi rupla u maturity, tak to nebylo kvůli sexu s ředitelem, ale asi ses neučila…