Po kyjevském kaskadérovi Mustangovi tu máme dalšího adrenalinového šílence, kterého baví riskovat život v závratných výškách. Dvaadvacetiletý James Kingston se bez jakéhokoliv jištění prochází po úzkých římsách, skáče z budovy na budovu nebo leze po obřích jeřábech.

Dech beroucí video, které natočil s použitím čelové kamery v Southamptonu, na serveru YouTube zaznamenalo již přes 1 300 000 zhl­édnutí. „Nebojím se. Strach je luxus, který si v takové situaci nemůžete dovolit. Bral jsem to jako dobrodružství. Nešel jsem tam zemřít, ale žít,“ řekl James.

James se nedávno vydal také do Cambridge, aby se trochu proběhl po místních střechách. „Mám zde několik dobrých přátel a jsou tu nejlepší střechy v celé Anglii,“ uvedl mladík, který se takzvanému „free runningu“ věnuje již šest let.

Mluvčí Cambridgeské univerzity ovšem prohlásil, že James svým jednáním ohrožoval sám sebe i ostatní: „Nejenže vnikl na cizí pozemek, ale došlo k ohrožení veřejného zdraví i jeho vlastního zdraví. Tyto aktivity bychom v žádném případě neměli podporovat.“