Lauren Farnaux byla bez své dcerky Lily jen několik hodin, když jí zazvonil telefon a Wolfenberger, kterému dala jejich dceru na hlídání, přiznal, že je malá holčička v nemocnici. Prosil, aby rychle přijela, ale Lauren to kvůli dopravní zácpě nestihla včas.

„Její otec stál venku a kouřil. Má kolena to prostě vzdala a já nemohla ani stát. Zeptala jsem se ho, jestli je (Lily) O.K., a on řekl ne. Zeptala jsem se ho, jestli je naživu, a on řekl ne. Můj svět se v tu chvíli zhroutil. Později přišla policistka a oznámila mi, že Lily byla před smrtí těžce sexuálně zneužita,“ napsala Lauren na Facebook v emotivní zpovědi, ve které prosí všechny rodiče, aby své děti objímali déle než obvykle. Nikdy totiž nemohou vědět, co se jim následující den stane.

Wolfenberger původně tvrdil, že přítelkyně na holčičku jen upadla ve sprše, ale pravda vyšla brzy najevo. Renee King dcerku sexuálně zneužila neznámým předmětem a následně opakovaně udeřila její hlavičkou o podlahu. To vše kvůli tomu, že se malá rozbrečela a znečistila si spodní prádlo.

Následoval rychlý proces a King byla za znásilnění a zavraždění malé Lily odsouzena na doživotí.