Dva mladé životy tragicky vyhasly, a to jenom kvůli tomu, že se dvě dívky musely předvádět a ukázat své bezohledné řízení všem na sociálních sítích. Řidička Nikol B. prakticky celou jízdu nevěnovala pozornost řízení, ale spíše ji zajímalo to, kolik lidí sleduje jejich šílenou online jízdu.

Spolujezdkyně Niki V. zpočátku vtipkuje, ale později je vidět, že má vcelku strach z takové rychlé jízdy. Řidička si ale evidentně v adrenalinové jízdě libuje a není na ní znát jen špetka strachu. Stále zrychlují a vůz dosahuje rychlosti 140 km/h.

Poté najedou na patník a auto narazí do protihlukové stěny u autobusové zastávky. Záběry z místa nehody jsou opravdu dost děsivé a jasně z nich vyplývá, že řidička Nikola B. neměla prakticky šanci na přežití.

Toto video by mělo být výstrahou pro všechny mladé lidi, kteří by měli někdy nutkání se takto bezohledně chovat na silnici. Měli by mít na paměti, že v tom „nejlepším“ případě přijdou o život jen oni, ale také se může stát, že zaviní smrt dalšího nevinného člověka.