„Počkám na dědictví a pak je kopnu do pr*ele,“ i takové perly padaly z Kramného, zkroušeného vdovce, který před kamerami nešetřil slzami. Jeho advokátka Jana Rejžková bude mít u soudu co dělat, protože zveřejněné odposlechy jejímu klientovi rozhodně nepomohou.

Z policejních odposlechů, které zveřejnil deník Právo, sice nevyplývá, že by Kramný vraždil, ale mohou ledacos prozradit o jeho nátuře a vztahu k manželce. Na tu totiž házel špínu, jak jen mohl.

Na jednom záznamu datovaném do doby krátce před jeho zatčením dokonce žertoval po telefonu se svojí milenkou Šárkou o vraždě Moniky a Klárky. Dělají si legraci, že ona spala s vrahem, který by mohl dostat doživotí. Podle redakce měl své údajné přítelkyni i tvrdit, že když v Egyptě někdo zabije ženu a prokáže se, že to byla nevěrnice, soud vraha osvobodí.

Na jiných záznamech se zas vytahuje před svými přáteli, že se z něho stane nejslavnější Čech nebo vymýšlí, jak by mohl dostat peníze z novinářů za fotky hrobu Moniky a Klárky.

Trochu divné uvažování muže, který přišel na dovolené o milovanou manželku a dcerku, které měly být podle jeho slov otráveny.