Vypadal jako tvrďák, ale také se dokázal rozbrečet, uměl dobře hrát na city, proto nakonec taky získal ve VyVolených hlavní výhru v hodnotě patnáct milionů korun. Slávu i peníze si užíval po boku partnerky Renaty Kajdžas, kterou si vzal i za ženu. Jenže štěstí jim moc dlouho nevydrželo, peníze jim opravdu vytouženou pohodu nepřinesly.

Sice se stáhli do ústraní, ale Tony prý začal hodně rozhazovat a flámovat, Renatě se jeho životní styl přestal líbit, a tak se jejich cesty rozešly. V tu dobu, kdy už měli neshody, měl potkat svou současnou manželku Katarínu, která mu krátce po rozvodu porodila syna. Ten sice nebyl plánovaný, ale z Tonyho se stal pyšný táta.

Jenže peníze se mu podařilo rozfrcat, ani se nestačil divit. Otevřel si i svůj bar, který mu ale dlouho nevydržel. Čím víc se jeho sláva vytrácela, tím víc se vytráceli i návštěvníci, prostě Jalovec přestal být pro lidi zajímavý a to ho přivedlo na buben.

Jako výherce z Big Brother Shrek tak i Tony skončil na mizině, snaží se dělat barmana, kde se dá. Údajně měl pracovat i jako trenér ve fitku, prostě zkouší různé profese, který by mu pomohly aspoň trochu naplnit rodinný rozpočet, když už má doma malého špunta. Ale na luxus, co měl po VyVolených, na ten může už jen vzpomínat.