Dejte nám soupeře! Naši rozdrtili výběr Norska 7:0 a hráli takřka dokonale

Zdroj: Profimedia.cz
Tohle musí fanoušky hřát u srdce. Česká reprezentace si dnes s chutí zastřílela a Norsku naložila hned 7 branek.

Dva zápasy ve dvou dnech jsou vždy výzvou. Český tým potřeboval dnes pošetřit nějaké síly, aby zítra nebyl proti Kazachstánu vyšťavený. Podařilo se to až překvapivě dobře. Výběr Vladimíra Vůjtka totiž rozdrtil soupeře z Norska poměrem 7:0 a zůstává v čele základní skupiny.

Už po první části zápasu jsme vedli pohodlně rozdílem tří branek. Nejprve se trefil v 6. minutě zkušený Červenka, následně zvyšoval Zohorna a pár sekund před koncem zasadil další ránu do soupeře Kousal.

Kašpar hned zkraje druhé třetiny zvýšil již na 4:0 a bylo jasné, že se začíná rýsovat pořádný debakl. Po další Šimkově přesné trefě musel střídat norský brankář. Ten ještě do konce druhé dvacetiminutovky obdržel dva kousky. Nejprve ho prostřelil Řepík a pak ještě 51 sekund před prostřední sirénou Kašpar v přesilové hře.

V hledišti začínali fanoušci skandovat "deset, deset", takovou nálož ale Severoevropané nakonec od našich nedostali.

V poslední třetině pak už jen Češi udržovali výsledek a šetřili síly na další zápasy.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní