Je úplně jasné, že zpěvák David Bowie nemůže mít jen tak obyčejný pohřeb. Byl to neobyčejný muž, absolutní hvězda a jeho fanoušci stále věří, že nezemřel, ale jenom se vrátil na svou domovskou planetu.

David ale nenechal nic náhodě. Ve své závěti jasně napsal, co se má stát s jeho ostatky a kdo dostane miliony, které si za ty roky tvrdě vydělal. Podle deníku New York Post chtěl extravagantní zpěvák kremaci. A to ne jen tak ledajakou, ale podle buddhistických rituálů. Obřad má proběhnout na Bali a následně má být jeho popel rozprášen po ostrově. Pokud to u mnichů neprojde, zpěvák chce pouze spálit ostatky a ty následně rozsypat na Bali. Prostě romantika.

A jak to bude s jeho jměním? Největší podíl dostane jeho druhá manželka Iman. Ta má nárok na 50 milionů dolarů. Dalších 50 mega si rozdělí na půl jeho dvě děti. Syn Duncan z prvního manželství a dcera Alexandria. Zpěvák nemyslel jenom na rodinu, ale i na ty, kteří ho podporovali. Své osobní asistentce odkázal 2 miliony a milion dolarů dostane i chůva Marion. Ta se starala o jeho prvorozeného syna.