Zpěvačka Dara Rolins (40) stále nemá klid. I když je to už tři roky, co během nehody v Šáreckém údolí zemřel motocyklistka Jindřich Rotrekl, soudní tahanice ohledně peněz, které má zpěvačka zaplatit rodině po zemřelém, jen tak neskončí.

Rolins dostala za svůj čin podmínku, s čímž se vdova Rotreklová nechtěla smířit. Zpěvačka pak navíc čelila exekuci, která byla uvedena na její dva domy, kvůli výplatě peněz poškozeným. Nakonec ale pojišťovna doplatila peníze, na které mají členové rodiny po zemřelém ze zákona nárok.

Podle magazínu Sedmička teď ale Daru čekají ještě dva občanskoprávní spory. „V jednom z nich se paní Rotreklová domáhá uhrazení ušlého výdělku za dobu pracovní neschopnosti, poplatku za odhlášení zničeného skútru a podobně,“ řekl Sedmičce právní zástupce rodiny Karel Friml s tím, že se jedná o desetitisícové položky. Druhý spor se týká odpovídajícího zadostiučinění. „Rodina má na takové odškodnění nárok, protože vnučka vyrůstá bez dědy, dcery nemají otce, paní Rotreklová nemá manžela,“ sdělil podstatu nového sporu Friml.

Rolins, která se snaží zapomenout a žít dál svůj život, se tak bude muset k nešťastné události opět vracet.