Tento týden se otevřel nový módní podnik v centru Prahy, a to by bylo, aby se u toho zase nevyskytly nějaké ty známé obličeje. Dress code byla černobílá barva, protože i sedačky a obsluha a ubrusy a závěsy a vůbec všechno kromě alkoholu bylo rovněž černobílé. Akci „moderovala“ Dara Rolins (41), což znamenalo, že řekla dvě věty na přivítanou a pak se šla nechat fotit během veřejného utužování vztahu s rapperem Rytmusem (37), tedy když ji cicmal.

Do toho se na party zdržela i někdejší nejvyšší státní zástupkyně Renata Vesecká (53), která se vyjádřila k současné kauze s obviněným Petrem Kramným a měla přitom na sobě stále ten stejný meganadýchaný účes, podle kterého byste ji hmatem poznali i za dvacet let. Večer pak strávila jucháním v přítomnosti několika mužů, od kterých se jí evidentně vůbec nechtělo.

Nechyběly ani modelky, zpěvačky a mistr etikety pan Láďa Špaček (64), který držel skleničku způsobně za šťopku, aby šlo vidět, že stále ještě ví, co se sluší a patří ve slušné společnosti. Přehlídku všech vybraných černobílých hostí nabízíme ve fotogalerii!