Lauru, která měla týden volna, vzala Dara (42) na šest dnů do Dubaje, kterou miluje, protože se tam dobře shopuje, a kdo tam jednou ročně nejede, ten je v CZ/SK šoubyzu vyřízený (Krainová jezdí pravidelně, Bendig jen Chorvatsko, Novotný Šumava a jedno Bulharsko).

A protože je to Dara, tak má dovolená svá pravidla. Jednak na ní není její snoubenec Patrik Rytmus Vrbovský (38), který oficiálně nemohl, protože má moc práce ve studiu, ale podle nás šlo spíše o klasické „Dovolená s partnerem: dvojnásobné náklady, poloviční zábava“. A kdo ví, možná se nejslavnějšímu československému hopperovi prostě jen nechtělo do islámského státu, on je Rom, Dara bílá Slovenka, která se v Emirátech prezentuje bezproblémovým splynutím a islámskými pravidly, než by Patrik celou cestu pyskoval, možná raději zůstal doma.

Zpěvačka každopádně živelně cestu, ze které se včera vrátila, reflektuje na svém oficiálním profilu na Facebooku, kde její stylový status s fotkou z dubajské pláže v kombinaci se snímkem, kde jsou s dcerou v hidžábech, „lajkovalo“ přes dvacet tisíc fanoušků!

„Je to presne také, aké sme si to predstavovali: krásne :)! Slnko, more, zážitky… Ten včerajší bol naozaj silný. Výlet do Abu Dhabi a podvečerná návšteva najväčšej mešity na svete – Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Grand Mosque. Islamský architektonický zázrak, kam sa zmestí až 41 tisíc veriacich. Má 82 kopulí, tisíc stĺpov, najväčší ručne tkaný koberec, zlatom a polodrahokamami vykladané lustre (12 tonové), podlahy… Magické miesto! Môžete prísť kedykoľvek. V ktorúkoľvek hodinu, len v piatok ráno patrí mešita výlučne modliacim sa moslimom. Bezplatne, slobodne, slušne oblečený. Ženy musia mať abbayu alebo aspoň pokrývku hlavy. Aj deti. Doporučujem každému, kto má zmysel pre krásu, veľkolepý štýl, fantáziu, arabský svet a vôňu orientu… Moja malá Šeherezáda si večer snívala ten najkrajší sen Tisíc a jednej, presnejšie TEJTO nezabudnuteľnej noci…, " napsala Dara ke snímkům a nenechala nikoho na pochybách, že tuhle destinaci miluje, a kdo ví, zda nakonec nekonvertuje k islámu, který mají speciálně na Slovensku hodně rádi a nikdo tam proti němu nemá předsudky…

A poznámka na závěr, Dara má na svůj věk pořád dokonalá prsa, silikon nesilikon, tohle mít v ruce, možná coby Rytmus odpustíme Darince i holou hlavu a cédéčko Orlíku v přehrávači.