Henrique se věnuje tanci už 5 let, ale začínal od nuly. Jeho začátky byly opravdu těžké. Začínal doma před zrcadlem a jeho prvním učitelem byl kanál YouTube. Hodiny dřiny se ale nakonec vyplatily a Henrique je dnes jedním z nejžádanějších tanečníků v České republice.

Na jeho temperamentu se zaručeně podepsaly i geny, které v sobě mísí. Už jen z fotek vidíte, že má exotické kořeny – maminka je Češka, ale otec pochází z Angoly. Navíc má v žilách i část italské, španělské a portugalské krve. To je pořádný mix divočiny, že?

Henrique úzce spolupracuje s tanečníkem Filipem Jankovičem, zpěvákem Davidem Biskem. Ke spolupráci ho přizvali také Sámer Issa, Tonya Graves či Jaro Smejkal.

Henrique se účastnil také show Česko Slovensko má talent. Tam se dokázal dostat do semifinále. Zůstal před branami finále, ale soutěž mu přesto otevřela dveře do českého šoubyznysu.

Temperamentního a exotického tanečníka si samozřejmě okamžitě všimly i módní značky. Již má za sebou módní kampaně pro několik světových značek. Už jen z fotek, které dává na svůj Instagram, je vidět, že tenhle chlapík miluje osobitý styling a sleduje nejnovější trendy.

Holky, stejně víme, že vás nejvíce zajímá, jak to má tento borec se sexem. V tom má tento divoch jasno. „Přitahují mě někdy brunety a jindy blondýny, je to prostě různé,“ směje se provokatér Henrique.

Pokud ho chcete sbalit, musíte se alespoň trochu orientovat v módě a umění. Tohle není žádný hezounek bez mozku. Naopak je to kluk, který si před sexem bude chtít pokecat. Tak co, dámy, zkusíte štěstí?