A máme tu pro vás další várku hvězd, s nimiž byste si asi moc nepopovídali…

1. Jana Doleželová (32)

Pokud vás zrovna nezajímají léky a nechcete rozluštit záhadu, jak je možné, aby jedna modelka nafotila během tak krátké doby desítky kalendářů, aniž by si udržela status počestné dámy, běžte si raději zaběhat. Výraz „svaté Daly nevím komu“ vás umučí hned při prvním pohledu.

2. Zdeněk Podhůrský (54)

Málokdo v českém šoubyznysu má tolik přívlastků jako Zdeněk „práce všeho druhu“ Podhůrský. Herec, dabér, moderátor, muzikant, fotograf, zpěvák a ještě asi dalších tisíc věcí dělají ze Zdeňka člověka s téměř nadpozemskými schopnostmi. I když toho Zdeněk dokáže fakt moc, neznamená to, že vás řeči o těchto věcech budou bavit.

3. Martin Maxa (52)

Jak jsem získal svaly, jak jsem hrál na kytaru, jak jsem se objevil ve filmu a moje temná minulost. Pár témat, ale vy už z médií stejně všechno víte.

4. Eliška Bučková (24)

Chcete strávit x hodin povídáním o jídle? O tom, že Eliška už fakt přibrala a že teď posiluje? Nečekejte od anorektičky jiný záběr debaty. Když se vám náhodou podaří stočit téma třeba na filmy, stejně skončíte u toho, kolik hlavní postavy během snímku snědly.

5. Jan Bendig (19)

Písničky, kluci, sláva, sláva, kluci, písničky a tak pořád dokola. Jak to chodí na béčkových večírcích a tak celkově. To vás může bavit tak půl hodiny a pak konečná.