Jak se dalo očekávat, před vilou tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové v Uhříněvsi je stále živo a jen tak se tato vyhrocená situace nezmění. Buď se vdovec Josef Rychtář neustále s někým pere, aby obhájil čest svou a své zemřelé ženy, nebo se před dům přicházejí jako na promenádě proslavit různé podivné existence.

A jednou z těchto poněkud vyšinutých stvoření je i učitelka z mateřské školky Naďa Mašková, která si to na státní svátek napochodovala přímo před vilu v bílých šatech a stříbrné princeznovské korunce. Poté, co nadšeně zapózovala před záplavou hřbitovních svíček, si ji Josef Rychtář odtáhnul spolu se svým kamarádem, zvukařem Standou do domu.

Můžeme jen odhadovat, co tam šílená trojice nyní provádí, ale už teď je jisté, kdo je ona Naďa Mašková. Slavomanka, která se už před lety zúčastnila pěvecké soutěže X-Factor. Poté, co skončila v hvězdné pěchotě, by si teď ráda přihřála polívčičku alespoň jako kamarádka Josefa Rychtáře a zvukaře Standy ve vzájemném „velmi výhodném spojení“.

Jak známe samotného Rychtáře, je možné, že exkluzivní video přímo z Nadiny návštěvy ve vile Ivety Bartošové bude následovat ještě za tepla.