Louise Watson (33) měla velké problémy se svou váhou. Milovala totiž fastfoody a stánky s občerstvením, takže vážila 171 kg. Lékaři ji varovali, že jestli nepřestane každou noc jíst kebab, tak její orgány budou rozdrcené pod její vlastní váhou.

Poslední kapka byla pro Louise příhoda, kdy se na dovolené zasekla ve sprchovém koutě a manžel ji musel přijít vysvobodit. Lidé se jí navíc posmívali a říkali jí plážová velryba. „Musela jsem zavolat manžela, aby mě vysvobodil. Bylo to ponižující. Později na pláži na mě někdo volal plážová velrybo. Věděla jsem, že s tím musím něco udělat,“ líčila svoji motivaci.

Po této události se napevno rozhodla zhubnout. Nechala si nainstalovat žaludeční bypass, díky kterému zhubla 100 kilo. Jediné, co jí teď trápí, je povolená kůže, se kterou ale čeká na plastickou operaci.

„Úplně se změnil můj pohled. Nosila jsem nevkusné oblečení, ale teď mám ráda vintage retro styl. Chodím kolem příbuzných a oni mě nepoznávají. Teď konečně můžu uplatnit svou lásku k módě,“ řekla znovuzrozená žena, která se teď může chlubit velikostí 12.