Kate Middleton prý čeká dvojčata. A je známo i pohlaví – dvě holky! Jako jistou věc to prezentuje OK magazín, který má prý v paláci spolehlivý zdroj velmi blízký princi Williamovi.

Williamovi prý Kate poslala jenom fotku z ultrazvuku na mobil. „Děláš si srandu. Budeme mít zase dítě?“ měl prý princ reagovat. A vévodkyně odpověděla: „Ne, budeme mít dvě děti.“

Páreček už dvěma dětmi v krátkém rozmezí dokázal, že je mimořádně plodný. Tak proč ne další? Respektive… Rovnou třetí a čtvrté?

Zdroj magazínu dále řekl, že s oficiálním ohlášením těhotenství královská rodina čeká do doby, než bude mít Kate bříško. Princ William si prý chtěl mezi princezničkou Charlotte a dalšími potomky trochu odpočinout, ale co mu zbývá? Musí se přizpůsobit.

Zatím Kate plní své společenské povinnosti. Pokud je opravdu těhotná, bude tomu brzy šmitec. Aspoň pokud se bude opakovat zkušenost z předchozích těhotenství. Kvůli nevolnostem totiž vůbec nemohla z domu a neustále zvracela. Pokud se těhotenství s dvojčaty potvrdí, tak nadšení Britové budou pít celý týden!