Louis dorazil z klubu s partou kamarádů a hlavně spoustou kamarádek do hotelu, kde ho již očekával zástup bulvárních fotografů. Zajímavé na tom je, že na rozdíl od Los Angeles, kde jsou „potulní“ fotografové běžní, v Londýně se celebrity na ulici nefotí a je málo pravděpodobné, že vás najednou přepadnou senzacechtiví foťáci, i kdybyste zrovna vyhráli Grammy. Všechno se plánuje předem a partičku novinářů na videu musel o příjezdu Louise někdo informovat.

Setkání s médii ale neproběhlo úplně hladce – jeden z fotografů totiž hned ze začátku hrubě odstrčil dívku z Louisova doprovodu, čímž na sebe přivolal hněv mladého zpěváka.

„Co ty zku*vysynu, co děláš? K*rva, tak si mě vyfoť, ty zk*rvenej lůzře, je to tvoje zk*rvená práce!“ nepříčetně křičel Louis na agresora s foťákem. „Sorry, kluci,“ omlouval se vzápětí svým kamarádům za nepěknou scénku.

Poté, co bodyguardi propašovali skupinku přátel mladého zpěváka přes „bulvární blokádu“ a oddělovaly je od sebe prosklené dveře hotelu, vztyčil se les prostředníčků na obou stranách a za doprovodu krásně britsky vyslovovaného „fuck“ (vyslovuj po londýnsku: „fook“) se celebrita se svými hosty odebrala do nitra hotelu.

Skalní fanoušci se podivují nad tím, proč musel Louis jet s kamarády do hotelu, když sám bydlí v Londýně. Asi se mu nechtělo ráno po party uklízet.